Įspūdžiai ir Patarimai

Vestuvės užsienyje: kurioje šalyje susituokti?

Vestuvių ceremonija egzotiškuose kraštuose daugeliui lietuvių atrodo kaip pasaka. Nereikia pergyventi dėl oro, kadangi jis visada bus tobulas, šventėje dalyvaus patys artimiausi šeimos nariai, taip pat daugelis tiki, kad užsienyje galima susituokti pigiau nei rengiant šventę Lietuvoje. Tačiau kaip yra ištikro?

 

Vestuvės užsienyje domina daugelį. Deja, realybė ne tokia maloni akims, o  sąskaitos gali būti net kelis kartus didesnės. Paprasčiau pasirinkti povestuvinę kelionę į egzotiškus kraštus ir susitaupyti ją susiorganizuojant patys. Visgi, jeigu norite tuoktis egzotiškuose kraštuose – skaitykite toliau.

Nepaisant daugelio mažų smulkmenų, kurios iškils vėliau organizuojant vestuves, šalies pasirinkimas yra bene pats smagiausias darbas.

Pasirinkti vestuvėms galite beveik bet kurią pasaulio šalį, tad reikėtų nepamiršti įvertinti ir sezoniškumo, kainų bei papildomų galybių. Jeigu planuojate kreiptis į organizatorius – būtinai susižinokite, ar Jūsų pasirinktoje šalyje tokios paslaugos yra teikiamos. Nuo Italijos iki Karibų, nuo Prancūzijos iki Havajų… Kur Jūs norime paminėti gražiausią gyvenimo šventę?

Vestuvės vasaros metu

Planuoti sezoniškumą yra būtina. Tai vienas svarbiausių aspektų, kurį privalote apgalvoti. Europoje klimatas kardinaliai nevarijuoja nuo Lietuvos, tad bus paprasčiau apsispręsti. Tuo tarpu Karibų salose ar Meksikoje geriausia šventę minėti mūsų žiemos metu, kadangi vasaros sezonu bus paprasčiausiai per karšta ir vestuvių šventė gali virsti alpimu nuo kaitros.

Vestuvės žiemos metu

Vestuves lietuviškos žiemos metu planuoti egzotiškose vietose yra geras sprendimas, kadangi pabėgsite nuo darganų ir šventę paminėsite apsupti saulės bei palmių. Puikiai tinka minėtos Karibų salos, Indijos vandenyno pakrantės… Nuo lapkričio mėnesio čia aktyviausias sezonas, kadangi temperatūra taip pat pasidaro tinkama turistams. Žinoma, nepamirškite to, kad sezono metu kainos už paslaugas visada būna didesnės.

Karibų salos

Kodėl minime būtent jas? Kadangi tai itin dažnas tiek lietuvių, tiek kitų šalių jaunavedžių sprendimas. Karibų vandenyne yra labai daug salų, kuriose galima prisiekti amžiną meilę. Didžiojoje jų dalyje rasite ir vestuvių organizavimo paslaugas teikiančius asmenis, tad su jais viskas bus kur kas paprasčiau.

Karibų vandenyne esanti Santa Liucija sala dažnai įvardinama kaip tobulas pasirinkimas. Saulė, žydras vanduo ir karštas smėlis – šioje vietoje vestuvės bus dieviškos. Sezono metu temperatūra svyruoja nuo 20 iki 30 laipsnių, taigi tai lietuviams yra tobulas pasirinkimas. Nepamiškite, kad jus gaivins lengvas tropikų vėjelis. Jeigu būsite trumpiau nei 50 dienų – nereikės vizos!

Dar viena nuostabi vieta – Jamaika, kurioje gyvena visiškai gyvenimo rūpesčius pamišę žmonės. Vėlgi, tiek lietuviu, tiek kitus jaunavedžius čia traukia hamakai, palmės, džiunglės ir šypsenos. Tai nuostabi vieta vestuvėms. Tiesa, šiame tobulame kampelyje paminėti vestuves nori vis daugiau žmonių, tad užsisakyti paslaugas reikia bent jau prieš kelis mėnesius.

Bahamai

Bahamų pavadinimas daugeliui puikiai girdėtas. Jo sinonimas – saulė, kaitra ir rojus viename. Šis gamtos stebuklas labai traukia turistus iš viso pasaulio, kurie ne tik nori smagiai praleisti laiką, tačiau ir įtvirtinti savo meilės įžadus. Vestuves užsisakyti šioje saloje taip pat reikia bent jau prieš kelis mėnesius. Temperatūra taip pat siekia apie 30 laipsnių, tad puikiai tiks lietuvio organizmui. Jeigu vykstate maksimaliai 50-čiai dienų – vizos nereikia.

Indijos salynas

Indijos vandenyne taip pat galite rasti labai daug salų kviečiančių turistus susituokti. Tam itin puikiai išvystyta sala – Seišeliai. Vėlgi, didžiausias grožis yra gamta , o pliusas – klimatas. Įdomu tai, kad išvykti iš salos galima mažiausiai praėjus dviems dienoms po cereminijos, tad apsiskaičiuokite laiko tarpą. Nors apsilankius šiame rojaus kampelyje tikrai nesinorės greitai iš jo pabėgti. Vestuvės taip pat nebus organizuojamos anksčiau nei kai jaunieji tris dienas praleis viešbutyje. Savotiškas verslas, bet verta ir tikrai tiek laiko pasibūti norisi.

Šri lanka

Šri lanka tinka tiems, kurie ieško išskirtinės vietos vestuvėms. Europiečiai dažniausiai pastebi, kad čia atvykus nosį riečia labai platus įvairiausių prieskonių pasirinkimas, jų kvapai. Tačiau po kelių valandų tikrai jau būsite įpratęs ir nejusite jokio diskomforto. Vestuvės čia rekomenduojamos nuo gruodžio iki kovo mėnesio, kadangi tuomet oras bus maloniausias. Visgi, lietus yra dažnas Šri lankos draugas, tad gali tekti kiek koreguoti vestuvių vietą dėl neplanuotai užslinkusio lietaus. Norint susituokti saloje iki vestuvių turite praleisti mažiausiai keturias dienas. Smagiai pakeliaukite prieš didžiausi gyvenimo šventę.

Tailandas

Tai vieta, kuri geriausia lankyti lietuviškos žiemos metu, kadangi tuomet dažniausiai jau būna kiek sumažėjusios liūtys ir oras labai malonus lietuviškam organizmui. Budistų palaiminimas – būtinas, tad neišvykite tol, kol jis nepalaimins Jūsų santuokos. Vestuves paplūdimiuose taip pat organizuoja specialistai.

Pasaulis yra labai platus ir paminėti vestuves galima beveik bet kur. Visi, ieškodami tobulos vietos nepamirškite įvertinti klimato, finansinės naštos, kitų žmonių atsiliepimų ir mažų taisyklių, kaip ir kelių dienų išbuvimas saloje iki vestuvių, kurios gali pakoreguoti sprendimą.

Pridėti komentarą

Pridėti komentarą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

[instagram-feed]