Paskutinė Minutė Varšuva

€376 už paskutinės minutės skrydį į Meksikos kurortą Kankuną ir atgal iš Varšuvos

Kankunas (isp. Cancún) – kurortinis miestas pietryčių Meksikoje, Kintana Roo valstijoje. 397,2 tūkst. gyventojų (2000). Miestas yra šiaurės rytiniame Jukatanopusiasalio pakraštyje, glaudžiai susijęs su kurortiniu miesteliu, esančiu L formos saloje (21 km ilgio ir 0,4 km pločio), kuriame yra vadinamoji „viešbučių zona“ (Zona Hotelera). Saloje yra dangoraižiai viešbučiai, platūs paplūdimiai, koraliniai rifai, palmių miškai. Čia beveik nėra lietaus sezono, kadangi pietinės Kintana Roo džiunglės išsausina beveik visą metų lietų (kritulius).

 

Srydis: Varšuva – Cancun – Varšuva

Kaina: nuo €376 (PLN 1578)

Skrydžių datos:  2018.03.09 – 2018.03.16

Kaip užsiskayti skrydį?

Einate į R.pl suvedate mūsų pateiktą informaciją. Jei nemokate Lenkų kalbos, naudokitės Google Chrome naršykle, ji turi galimybę išversti puslapį į jūsų pasirinktą kalbą.

Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia:

Booking.com

Sekite mus Facebooke , Twitter , Instagram .

Būtina žinoti: jog tai savarankiška kelionė, Travelbook.lt nėra kelionių organizatorius ir kelionių neužsakinėja. Kainos, datos ir laikai gali keistis ir gali skirtis nei nurodyta pavyzdyje.

Jei netinka datos ar kelionės kryptis, galim jums padėti rasti jūsų norus atitinkančią kelionę už geriausią kainą. Užklausas galite siųsti el.paštu: [email protected]

 

Pridėti komentarą

Pridėti komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

[instagram-feed]