Vilnius

€260.93 už paskutinės minutės kelionės paketą į Tenerifę

Tenerifė (isp. Tenerife) – Ispanijos vulkaninė sala, didžiausia iš septynių Kanarų salų Atlanto vandenyne, prie Afrikos krantų. Salos plotas – 2034 km². Gyventojų – 685 000. Svarbiausias miestas ir salos sostinė – Santa Krus de Tenerifė. Tenerifė įsikūrusi salyno centre, tarp Gran Kanarijos ir La Gomeros. Salą juosia kalnų virtinės. Salos centre stūkso 20 km skersmens, 3718 m aukščio, trečias pagal dydį pasaulyje Teidės vulkanas. Šis aukščiausias Ispanijos taškas yra natūrali kliūtis audringiems, drėgniems orams, atkeliaujantiems iš Vakarų Europos. Centrinis kalnų masyvas skiria salą į pietinę ir šiaurinę dalis, skirtingas savo gamtovaizdžiu ir klimatinėmis sąlygomis.

 

Srydis: Vilnius – Tenerifė  -Vilnius

Viešbutis: Green Park apartamentai **

Kaina: nuo €260.93

Kelionės datos:

2018.03.12 – 2018.03.19

Taip pat įskaičiuota:

Rankinis ir registruotas 15kg bagažas

Pervežimas i/iš oro uosto.

Neįskaičiuota į kainą: Kelionės draudimas

Kaip užsiskayti kelionę?

Einate į Novaturas suvedate mūsų pateiktą informaciją

Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia:

Booking.com

Sekite mus Facebooke , Twitter , Instagram .

Būtina žinoti: jog tai savarankiška kelionė, Travelbook.lt nėra kelionių organizatorius ir kelionių neužsakinėja. Kainos, datos ir laikai gali keistis ir gali skirtis nei nurodyta pavyzdyje.

Jei netinka datos ar kelionės kryptis, galim jums padėti rasti jūsų norus atitinkančią kelionę už geriausią kainą. Užklausas galite siųsti el.paštu: [email protected]