Kelionės iki €100 Vilnius

€99.48 už 4 dienų kelionę į Paryžių, į kainą įskaičiuoti skrydžiai + nakvynė

 

Paryžius (pranc. Paris) – Prancūzijos sostinė, didžiausias miestas ir departamentas. 2,22 mln. gyventojų (2015 m.), aire urbaine (su priemiesčiais Versaliu, Sen Deni, Ivri, Dransi, Aržantejumi ir kt.) – apie 11 mln. (2016 m.) ir yra didžiausia Eurozonos metropolinė zona.

 

Būtina žinotitai savarankiškos kelionės idėja. Travelbook.lt nėra kelionių organizatorius ir kelionių neorganizuoja ir neužsakinėja. Tačiau mes galime jums padėti susirasti pigesnius lėktuvo, autobuso, traukinio, kelto bilietus ar viešbučius. Užklausas prašome siųsti: hi@travelbook.lt

 

Srydis: Vilnius – Paryžius – Vilnius

Skrydžių datos: 2017.10.05 – 2017.10.08

Kaina:

nuo €39.98 turint *Wizz Disount Club* kortelę.

arba

nuo €52.48 įprastinė kaina.

Kur užsisakyti?

Vilnius – Paryžius – Vilnius

 

Nakvynės variantas: Chambre d’hôte proche des buttes chaumont Et PLCHS

Kaina: €144 – €25* = €119 už 4 naktis / 2 asmenims

*jeigu dar neturite  Airbnb sąskaitos, tai užsiregistruokite per mūsų nuorodą ir gaukite €25 nuolaidą savo pirmai nakvynei. Registruotis į Airbnb.

Eiti į Airbnb

 

Arba galit išsirinkti jums tinkamesnį:

Booking.com

Sekite mus Facebooke , Twitter , Instagram .

Būtina žinoti: jog tai savarankiška kelionė, Travelbook.lt nėra kelionių organizatorius ir kelionių neužsakinėja. Kainos, datos ir laikai gali keistis ir gali skirtis nei nurodyta pavyzdyje.

Jei netinka datos ar kelionės kryptis, galim jums padėti rasti jūsų norus atitinkančią kelionę už geriausią kainą. Užklausas galite siųsti el.paštu: hi@travelbook.lt