Kaunas

€77.98 už skrydį į Kiprą ir atgal iš Kauno 2018 metų pavasarį

Pafosas − pajūrio miestas pietvakarių Kipre; apskrities centras. Antikos laikais buvo du Pafosai: Senasisir Naujasis. Dabartinis gyvenamas miestas anksčiau vadinosi Naujuoju Pafosu.Tai besiplečiantis kurortas su patraukliu žvejybos uostu. Miestas padalintas į dvi dalis: Ktima jūros terasoje yra gyvenamasis kvartalas, o Kato Pafosas prie jūros, pastatyta aplink viduramžių uostą, yra prabangių viešbučių ir pramogų kvartalas. Apostolou Pavlou Avenue yra gyvybingiausia gatvė mieste, jungianti abu kvartalus. Ji prasideda prie miesto centro Kenedžio aikštėje ir baigiasi už Viduramžių tvirtovės uoste. Pafoso uostas nėra labai svarbus: laivai labiau naudojasi Limasolio uostu.

 

Skrydis: Kaunas – Pafosas – Kaunas

Datos: 2018.04.12 – 2018.04.19

Kaina:nuo €77.98 

Kur užsiskayti skrydį?

Ryanair.com

 

Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia:Booking.com

Sekite mus Facebooke , Twitter , Instagram .

Būtina žinoti: jog tai savarankiška kelionė, Travelbook.lt nėra kelionių organizatorius ir kelionių neužsakinėja. Kainos, datos ir laikai gali keistis ir gali skirtis nei nurodyta pavyzdyje.

Jei netinka datos ar kelionės kryptis, galim jums padėti rasti jūsų norus atitinkančią kelionę už geriausią kainą. Užklausas galite siųsti el.paštu: hi@travelbook.lt

Žymos