Vilnius

Nuo €166.40 už 7 dienų kelionę į Odesą vasaros sezonu

Vis daugiau lietuvių savo kelionės kryptimi renkasi Ukrainą. Kodėl? Kadangi ši šalis yra labai įvairiapusė ir joje smagiai praleisti laiką gali tiek aktyvaus, tiek pasyvaus laisvalaikio trokštantys turistai. Ypač pamėgta Odesa – Ukrainos perlas, kuris lietuviams suteikia galimybę pasijausti tikrais karaliais. Juk alus už 50 centų yra svari priežastis atvykti į šį turistinį jūros kampelį?
Pilną mūsų straipsnį apie Odesą, galite rasti čia: Odesa – geriau nei trys Maljorkos kartu sudėjus?

Būtina žinotitai savarankiškos kelionės idėja. Travelbook.lt nėra kelionių organizatorius ir kelionių neorganizuoja ir neužsakinėja.
Kaip patiems užsisakyti kelionę rasite apačioje nurodytose punktuose.
Jeigu turie klausymų, prašome susisiekti: hi@travelbook.lt . 

1)Skrydžio pasirinkimas

Išsirinkite Jus dominančias datas. Būtina žinoti, kad tiesiogiai skrydžiai tarp Vilniaus ir Odesos yra vykdomi: trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais. Nuo birželio 15 iki rugsėjo 23 dienos.
Skrydžių kainos nudorytos 1 asmeniui su 1 bagažo vienetas neviršija 7 kg, maksimalūs išmatavimai – 115 cm (55 х 40 х 20 cm).

2)Pinigų grąžinimas

Užsiregistruokite pinigų grąžinimo portale Bonusway, tai leis Jums susigrąžinti 4% užsisakant kitame žingsnyje nakvynę iš Booking.com svetainės. Plačiau apie „Pinigų grąžinimą“ („Cashback“), galite pasiskaityti mūsų straipsnyje: Pinigų grąžinimo portalai ir jų naudos.

Mūsų atrinkti nakvynės pasiūlymai:
Kainos nurodytos keliaujant Rugpjūčio 22 -29  dieną, kitomis datomis kainos gali skirtis.
Išsirinkite norimą viešbutį, bet nesisakykite, norint gauti 4% pinigų grąžą būtina nueiti į Booking.com svetainę, per Bonusway nuorodą.

Duplex Studio Apartment
Kaina: €196 / 3 asmenims (susigrąžinkite €7.84 užsisakę per Bonusway)

Žiūrėti pasiūlymą
Квартира

Kaina: €196 / 2 asmenims (susigrąžinkite €7.84 užsisakę per Bonusway)

Žiūrėti pasiūlymą
Family apartments Odessa
Kaina: €185 / 4 asmenims (susigrąžinkite €7.4 užsisakę per Bonusway)
Apsistoję Odesoje, už 3,1 km nuo kunigaikščio Rišeljė paminklo, įrengtuose apartamentuose „Family Apartments Odessa“ galėsite naudotis nemokamu belaidžiu internetu ir privačia automobilių stovėjimo aikštele.Apartamentuose rasite plokščiaekranius televizorius, virtuves su orkaitėmis, mikrobangų krosnelėmis ir viryklėmis bei vonios kambarius su šlepetėmis ir plaukų džiovintuvais. Svečiams suteikiami rankšluosčiai.

Žiūrėti pasiūlymą

Boutique Apart - Hotel iArcadia ****
Kainos:
€356 / 3 suagusiems + 1 vaikui (susigrąžinkite €14.24 užsisakę per Bonusway)
Ši apgyvendinimo įstaiga yra 10 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Odesos centre, už 15 min. kelio pėsčiomis nuo populiariojo Arkadijos paplūdimio ir Juodosios jūros pakrantės, įsikūrusiame viešbutyje „Boutique Apart – Hotel iArcadia“ įrengta terasa bei erdvūs numeriai, kuriuose veikia nemokamas belaidis internetas. Viešnagės vietoje teikiamos automobilių nuomos paslaugos.

Žiūrėti pasiūlymą

3)Draudimas 

Dabar išleisti keli eurai, gali ateityje sutaupyti nemažai nervų ir santaupų, įvykus nelaimingam atsitikimui ar susirgus.

Gauti Draudimo Pasiūlymą

 

4) Tapkite Travelbook Nariu

  • Sužinokite apie pasiūlymus pirmi
  • Gaukite tik Jums aktualius pasiūlymus
  • Specialūs pasiūlymai tik Travelbook Nariams
  • Jokių reklamų
  • Patarimai, kaip sutaupyti
Tapti Nariu