Kelionės iki €100 Vilnius

Nuo €58.68 už 11 dienų kelionę į Gruzijos kurortą Batumį. Į Kainą įskaičiuoti skrydžiai + nakvynė

Batumis – miestas pietvakarių Gruzijoje, Adžarijoje, apie 20 km nuo Turkijos sienos, Adžarijos sostinė. Svarbus mokslo ir švietimo centras – veikia Gruzijos Mokslų akademijos centras, universitetas, jūrų ir policijos akademijos, keli institutai, konservatorija. Yra Adžarijos muziejus, delfinariumas, operos ir baleto, dramos teatrai, cirkas, į šiaurę nuo miesto – didelis botanikos sodas, įkurtas 1912 m. Batumis nuo seno garsėja kaip klimatinis kurortas prie Juodosios jūros. Šiauriau miesto veikia dar keli kurortai – Machindžauri, Čakvi, Cichisdziri, Kobuletis, piečiau – antikinio miesto Apsaro tvirtovės muziejus rezervatas.

 

Būtina žinotitai savarankiškos kelionės idėja. Travelbook.lt nėra kelionių organizatorius ir kelionių neorganizuoja ir neužsakinėja. Jums patiems reikia atskirai užsisakyti skrydžius ir viešbutį.
Jeigu kyla kokie klausimai ar domina kitos datos, užklausas prašome siųsti: hi@travelbook.lt . 

Skrydžių pasiūlymas:

Srydis: Vilnius – Kutaisis – Vilnius

Skrydžių datos: 2018.04.01 – 2018.04.11

Kaina: 

nuo €33.18 turint *Wizz Disount Club* kortelę.

arba

nuo €57.48 įprastinė kaina.

Skrydis: Vilnius - Kutaisis - Vilnius

Nakvynės variantas: Park view apartment in the center.
Kaina: €127 – €25* = €102 už 11 naktų / 4 asmenims
*jeigu dar neturite  Airbnb sąskaitos, tai užsiregistruokite per mūsų nuorodą ir gaukite €25 nuolaidą savo pirmai nakvynei. Registruotis į Airbnb.

Eiti į Airbnb

 

Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia:

Booking.com

Sekite mus Facebooke , Twitter , Instagram .

Būtina žinoti: jog tai savarankiška kelionė, Travelbook.lt nėra kelionių organizatorius ir kelionių neužsakinėja. Kainos, datos ir laikai gali keistis ir gali skirtis nei nurodyta pavyzdyje.

Jei netinka datos ar kelionės kryptis, galim jums padėti rasti jūsų norus atitinkančią kelionę už geriausią kainą. Užklausas galite siųsti el.paštu: [email protected]