Kelionės iki €100 Pigūs autobusų bilietai Vilnius

€32.40 už birželio savaitgalį Taline. Į kainą įskaičiuoti autobuso bilietai + nakvynė

Tere – estiškas pasisveikinimas, kurį galite naudoti visą parą. Tere – pusryčių metu, tere – pietums ir tere – labas vakaras, kadangi estai mėgsta sveikintis! Nors ši šalis – Baltijos valstybių kolegė, tačiau lankydami sostinę pajusite labiau Skandinavišką nei rytietišką baltų dvelksmą. Sostinė – moderni, tačiau tradicinė. Maistas – lietuviškas, tačiau kitoks. Kalba – melodinga, tačiau išmokti žodžius labai sunku. Sveiki atvykę į Estiją! Aplankykite gražiausias vietas ir įsirašykite Talino, kaip gražiausios sostinės vardą, į savo mintis.
Pilną mūsų staipsnį apie Taliną galite rasti čia: Tere. Keliaujame į Taliną!

 

Būtina žinotitai savarankiškos kelionės idėja. Travelbook.lt nėra kelionių organizatorius ir kelionių neorganizuoja ir neužsakinėja. Jums patiems reikia atskirai užsisakyti skrydžius ir viešbutį.
Jeigu kyla kokie klausimai ar domina kitos datos užklausas prašome siųsti: hi@travelbook.lt . 

Autobusas:

Maršrutas: Vilnius – Talinas – Vilnius

Datos: 2018.06.08 – 2018.06.10

Kaina: nuo €13.50

Kur užsiskayti 

Eurolines.lt

Nakvynės pasiūlymas:

Viešbutis: Old Town Hostel Alur

Kaina:  €37.80 už 1 naktį / 2 asmenims

Žiūrėti pasiūlymą

 

Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia:

Booking.com

Sekite mus Facebooke , Twitter , Instagram .

Būtina žinoti: jog tai savarankiška kelionė, Travelbook.lt nėra kelionių organizatorius ir kelionių neužsakinėja. Kainos, datos ir laikai gali keistis ir gali skirtis nei nurodyta pavyzdyje.

Jei netinka datos ar kelionės kryptis, galim jums padėti rasti jūsų norus atitinkančią kelionę už geriausią kainą. Užklausas galite siųsti el.paštu: [email protected]

[instagram-feed]