Londonas Paskutinė Minutė

£229 už paskutinės minutės tiesioginį skrydį į Kankuną Meksikoje ir atgal iš Londono

Kankunas (isp. Cancún) – kurortinis miestas pietryčių Meksikoje, Kintana Roo valstijoje. 397,2 tūkst. gyventojų (2000). Miestas yra šiaurės rytiniame Jukatanopusiasalio pakraštyje, glaudžiai susijęs su kurortiniu miesteliu, esančiu L formos saloje (21 km ilgio ir 0,4 km pločio), kuriame yra vadinamoji „viešbučių zona“ (Zona Hotelera). Saloje yra dangoraižiai viešbučiai, platūs paplūdimiai, koraliniai rifai, palmių miškai. Čia beveik nėra lietaus sezono, kadangi pietinės Kintana Roo džiunglės išsausina beveik visą metų lietų (kritulius).

 

Srydis: Londonas – Kankunas – Londonas

Kaina: nuo £229 (€257)

Skrydžių datos:

2018.02.19 – 2018.03.05 (Pavyzdys)

2018.02.20 – 2018.03.06

Skrydis: Londonas - Kankunas - Londonas

 

Kaip užsiskayti skrydį?

Einate į Momondosuvedate mūsų pateiktą infomaciją ir spaudžiate „Search“

Leiskite kol svetainė baigs paiešką. Ir tada spauskite „Go to Site“, svetainę nukreips jus pas bilietų pardavėją, ten galėsite matyti ir pilnesnę informaciją.

Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia:

Booking.com

Sekite mus Facebooke , Twitter , Instagram .

Būtina žinoti: jog tai savarankiška kelionė, Travelbook.lt nėra kelionių organizatorius ir kelionių neužsakinėja. Kainos, datos ir laikai gali keistis ir gali skirtis nei nurodyta pavyzdyje.

Jei netinka datos ar kelionės kryptis, galim jums padėti rasti jūsų norus atitinkančią kelionę už geriausią kainą. Užklausas galite siųsti el.paštu: [email protected]

 

[instagram-feed]