Kaunas Kelionės iki €100

€97 už savaitgalį Neapolyje, Italijoje. Į kainą įskaičiuoti skrydžiai + 3* viešbutis

Neapolis – miestas ir uostas pietinėje Italijoje, Kampanijos sostinė, šalia Vezuvijaus ugnikalnio, prie Neapolio įlankos Tirėnų jūroje. Kampanijos regiono sostinė. Tai pagrindinis pietų Italijos ekonominis ir kultūrinis centras. Išvystyta naftos pramonė, metalurgija, mašinų gamyba, elektrotechnikos, lengvoji ir maisto pramonė. Yra metropolitenas, universitetas, nacionaliniai muziejai ir galerija. Vienas svarbiausių pasaulyje archeologijos muziejų – Neapolio nacionalinis archeologijos muziejus. Daug bažnyčių.

Būtina žinotitai savarankiškos kelionės idėja. Travelbook.lt nėra kelionių organizatorius ir kelionių neorganizuoja ir neužsakinėja. Tačiau mes galime jums padėti susirasti pigesnius lėktuvo, autobuso, traukinio, kelto bilietus ar viešbučius. Užklausas prašome siųsti: hi@travelbook.lt

Srydis: Kaunas – Neapolis – Kaunas

Kaina: nuo €49 *kaina gali skirsti naršant per mobiliuosius įrenginius

Skrydžių datos: 2017.11.16 – 2017.11.19

Ieškoti bilietų

 

Kaip užsiskayti skrydį?

Einate į Momondosuvedate mūsų pateiktą infomaciją ir spaudžiate „Search“

Leiskite kol svetainė baigs paiešką. Ir tada spauskite „Go to Site“, svetainę nukreips jus pas bilietų pardavėją, ten galėsite matyti ir pilnesnę informaciją.

 

Nakvynės variantas:

Viešbutis: Hotel Colombo ***

Kaina: 

€104 už 3 naktis / 2 asmenims

€144 už 3 naktis / 3 asmenims

Žiūrėti pasiūlymą

 

Arba galit išsirinkti jums tinkamesnį:Booking.com

Sekite mus Facebooke , Twitter , Instagram .

Būtina žinoti: jog tai savarankiška kelionė, Travelbook.lt nėra kelionių organizatorius ir kelionių neužsakinėja. Kainos, datos ir laikai gali keistis ir gali skirtis nei nurodyta pavyzdyje.

Jei netinka datos ar kelionės kryptis, galim jums padėti rasti jūsų norus atitinkančią kelionę už geriausią kainą. Užklausas galite siųsti el.paštu: hi@travelbook.lt